ΒΡΕΘΗΚΑΝ 19 ΟΧΗΜΑΤΑ
Sort
renault megane

Αγοράζουμε το αυτοκινητά σας ακόμα και αν δεν αγοράσετε αυτοκίνητο απο εμάς.

Σας περιμένουμε στη Λ. Αθηνών 243Α να γνωριστούμε και και να εκτιμήσουμε το αυτοκινητό σας.

2013 Opel

2013 Opel Astra 1.3CDTI Essentia Ecoflex

2013 Opel Astra
€ 8.500
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1300
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ107230
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 95 bhp
  • Hatchback-Μεσαίο
  • Γκρί (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Γκρί
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Opel Astra 1.3CDTI Essentia Ecoflex 8.500 € 107230 km 2013 car opel-astra-2013-1300cc-38731
2011 Alfa-Romeo

2011 Alfa-Romeo Giulietta 1.6 JTDM-2 105 HP '11

2011 Alfa-Romeo Giulietta
€ 8.800
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1600
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ166750
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 105 bhp
  • Κουπέ-Σπόρ
  • Μαύρο (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Alfa-Romeo Giulietta 1.6 JTDM-2 105 HP '11 8.800 € 166750 km 2011 car alfa-romeo-giulietta-2011-1600cc-40009
2008 Toyota

2008 Toyota Corolla Sedan

2008 Toyota Corolla
€ 6.800
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1600
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ137000
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΥγραέριο
  • 115 bhp
  • Σεντάν-Οικογενειακό
  • Γαλάζιο (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Γκρί
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Toyota Corolla Sedan 6.800 € 137000 km 2008 car toyota-corolla-2008-1600cc-41510
2014 Hyundai

2014 Hyundai I20 1.1 CRDI 5d

2014 Hyundai I20
€ 6.900
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1100
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ112330
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 75 bhp
  • Mini-Μικρό
  • Ασημί
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Γκρί
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Hyundai I20 1.1 CRDI 5d 6.900 € 112330 km 2014 car hyundai-i20-2014-1100cc-41511
2014 Citroen

2014 Citroen C4 Picasso

2014 Citroen C4
€ 12.800
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1600
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ135000
  • ΚΙΒΩΤΙΟΑυτόματο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 115 bhp
  • Mpv-Πολυμορφικό
  • Ανθρακί (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Γκρί
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Citroen C4 Picasso 12.800 € 135000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-41542
2014 Dacia

2014 Dacia Sandero

2014 Dacia Sandero
€ 7.800
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1500
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ81000
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 75 bhp
  • Mini-Μικρό
  • Άσπρο
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Dacia Sandero 7.800 € 81000 km 2014 car dacia-sandero-2014-1500cc-41544
1999 Seat

1999 Seat Ibiza GTi

1999 Seat Ibiza
€ 1.500
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1400
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ165400
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 101 bhp
  • Hatchback-Μεσαίο
  • Πράσινο
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Seat Ibiza GTi 1.500 € 165400 km 1999 car seat-ibiza-1999-1400cc-41664
2005 Kia

2005 Kia Sportage

2005 Kia Sportage
€ 3.800
#
  • ΚΥΒΙΚΑ2000
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ284377
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΥγραέριο
  • 140 bhp
  • Τζίπ-Suv-4x4
  • Μαύρο (Μεταλλικό)
  • Τετρακίνητο (Awd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Δερμάτινο
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Kia Sportage 3.800 € 284377 km 2005 car kia-sportage-2005-2000cc-41684
2010 Renault

2010 Renault Clio

2010 Renault Clio
€ 4.500
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1500
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ107000
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 75 bhp
  • Mini-Μικρό
  • Άσπρο
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Renault Clio 4.500 € 107000 km 2010 car renault-clio-2010-1500cc-41818
2011 Opel

2011 Opel Insignia COSMOS

2011 Opel Insignia
€ 10.500
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1600
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ86100
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 180 bhp
  • Station Wagon
  • Γκρί (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Opel Insignia COSMOS 10.500 € 86100 km 2011 car opel-insignia-2011-1600cc-41834
2012 Citroen

2012 Citroen C3 1.4 Diesel Trend

2012 Citroen C3
€ 6.800
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1400
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ131524
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 70 bhp
  • Mini-Μικρό
  • Ασημί (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Citroen C3 1.4 Diesel Trend 6.800 € 131524 km 2012 car citroen-c3-2012-1400cc-41866
2010 Citroen

2010 Citroen C5

2010 Citroen C5
€ 10.800
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1600
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ88000
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 156 bhp
  • Σεντάν-Οικογενειακό
  • Γκρί (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Citroen C5 10.800 € 88000 km 2010 car citroen-c5-2010-1600cc-41876
2014 Renault

2014 Renault Twingo Excite

2014 Renault Twingo
€ 8.500
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1000
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ38900
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 70 bhp
  • Mini-Μικρό
  • Κίτρινο
  • Πισωκίνητο (Rwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Γκρί
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Renault Twingo Excite 8.500 € 38900 km 2014 car renault-twingo-2014-1000cc-41943
2013 Opel

2013 Opel Corsa 1.3 CDTi EcoFlex

2013 Opel Corsa
€ 7.900
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1300
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ107000
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΠετρέλαιο-Diesel
  • 95 bhp
  • Mini-Μικρό
  • Γκρί (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Μαύρο
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Opel Corsa 1.3 CDTi EcoFlex 7.900 € 107000 km 2013 car opel-corsa-2013-1300cc-41953
2004 Suzuki

2004 Suzuki Grand Vitara

2004 Suzuki Grand Vitara
€ 5.500
#
  • ΚΥΒΙΚΑ2000
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ79800
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 140 bhp
  • Τζίπ-Suv-4x4
  • Άσπρο
  • Τετρακίνητο (4wd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Γκρί
  • Εσωτερικό design: Ύφασμα
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Suzuki Grand Vitara 5.500 € 79800 km 2004 car suzuki-grand-vitara-2004-2000cc-41960
2006 Citroen

2006 Citroen C5

2006 Citroen C5
Ζητήστε Τιμή
#
  • ΚΥΒΙΚΑ2000
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ174000
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 143 bhp
  • Σεντάν-Οικογενειακό
  • Ασημί (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
  • Εσωτερικό χρώμα: Γκρί
  • Εσωτερικό design: Βελούδο
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Citroen C5 0 € 174000 km 2006 car citroen-c5-2006-2000cc-42119
1949 Mercedes-Benz

1949 Mercedes-Benz 170s ΑΝΤΙΚΑ 1949

1949 Mercedes-Benz 170s
Ζητήστε Τιμή
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1766
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ0
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 1 bhp
  • Αλλο
  • Άσπρο
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Mercedes-Benz 170s ΑΝΤΙΚΑ 1949 0 € 1949 car mercedes-benz-170s-1949-1766cc-4980
1998 Citroen

1998 Citroen Xantia

1998 Citroen Xantia
Ζητήστε Τιμή
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1600
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ0
  • ΚΙΒΩΤΙΟΧειροκίνητο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 90 bhp
  • Σεντάν-Οικογενειακό
  • Κόκκινο
  • Πισωκίνητο (Rwd)
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Citroen Xantia 0 € 1998 car citroen-xantia-1998-1600cc-39985
1990 Citroen

1990 Citroen Xm

1990 Citroen Xm
Ζητήστε Τιμή
#
  • ΚΥΒΙΚΑ1998
  • ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ92400
  • ΚΙΒΩΤΙΟΑυτόματο
  • ΚΑΥΣΙΜΟΒενζίνη
  • 132 bhp
  • Σεντάν-Οικογενειακό
  • Μαύρο (Μεταλλικό)
  • Προσθιοκίνητο (Fwd)
ΠΡΟΒΟΛΗ View Detail
Citroen Xm 0 € 92400 km 1990 car citroen-xm-1990-1998cc-39988

GARAGE